Poskytujeme komplexní stomatologickou péči. 

Klademe důraz na kvalitu, estetiku a bezbolestný průběh.

MODERNÍ STOMATOLOGIE A TÝMOVÁ PRÁCE

S rozvojem moderních postupů a příchodem rozsáhlého množství nástrojových instrumentů dochází postupně k rozvoji specializace i v rámci stomatologie. Prakticky to znamená, že se jednotliví lékaři zaměřují na provádění pouze určitého spektra výkonů, což má za následek zvýšení kvality. To je i důvod, proč můžete být objednáni k jinému členovi našeho týmu v průběhu léčebného procesu.

MDDr. Jan Petřík

VEDOUCÍ ZUBNÍ LÉKAŘ

Univerzita Karlova, Lékařská fakulta v Plzni

LF UK Hradec Králové

Markéta Erbenová, Dis

DENTÁLNÍ HYGIENISTKA

Vyšší odborná škola zdravotnická, Ústí nad Labem

ADMINISTRATIVA

Mgr. Klára Petříková

ADMINISTRATIVA

NAŠE ORDINACE

Stomatologické centrum se nachází ve 3.NP. pasáže Magnum s bezbariérovým přístupem.

Na pracovišti jsou 3 samostatné klimatizované ordinace, vybavené moderními stomatologickými soupravami značky Adec s vysokou vrstvou molitanu, zajištující pohodlné ležení a díky tomu klidný průběh ošetření.

Všechny ordinace jsou vybaveny intraorálními RTG přístroji a v samostatné místnosti je umístěno zařízení ke zhotovení panormatických RTG snímků. Podstatnou součástí moderní stomatologie je možnost práce se zvětšovacími pomůckami. Kromě lupových brýlí, jsme v roce 2017 naše pracoviště vybavili také mikroskopem značky Leica. Díky mikroskopu můžeme provádět celou řadu komplikovaných zákroků a provádět jednotlivá ošetření velice šetrně.

V čekárně je vytvořen také malý dětský koutek pro naše nejmenší návštěvníky, kteří se také mohou těšit na mnoho dárečků po absolvování návštěvy ordinace.

Mezi hlavní priority poskytování stomatologické péče na našem pracovišti patří kvalita, šetrnost a preciznost. Dlouhodobá funkčnost, estetika a Vaše celková spokojenost jsou pro nás velice důležité. Neustále zlepšujeme postupy i modernizujeme vybavení. Velice si vážíme Vaši důvěry a vzájemný respekt považujme za stavební kámen naší spolupráce.

 

Kontakt

ADRESA

ADRESA

Kamenice 113, Náchod, Pasáž Magnum, 3.NP.
TELEFON DO ORDINACE

TELEFON DO ORDINACE

724 086 199
EMAIL

EMAIL

info@p3kdental.cz